Novinky a tlačové správy

 • Ako ovplyvnil koronavírus ceny nehnuteľností?

  Ako ovplyvnil koronavírus ceny nehnuteľností?

  Pandémia koronavírusu ovplyvnila nielen životy ľudí, ale taktiež pohla s cenami nehnuteľností na realitnom trhu. Ak ste sa nazdávali, že sa rast cien zastavil, budete nemilo prekvapení.
  viac
 • Kupujeme nehnuteľnosť: Rady a tipy ako na to

  Kupujeme nehnuteľnosť: Rady a tipy ako na to

  Absolvujete to raz, dvakrát, možno trikrát za život. Nie je to narodenie vlastného dieťaťa, ani svadba. Avšak, pre spokojný život je to takisto veľmi potrebné. Kúpa nehnuteľnosti. Či už sa rozhodnete pre byt alebo dom, v oboch prípadoch je to veľká vec, ktorá si vyžaduje čas, rozvahu, veľa peňazí a tiež informácií. Tie má v malíčku naslovovzatý odborník, výkonný riaditeľ realitnej kancelárie Reality Alpia Michal Potaš.
  viac
 • Predávate byt, či dom? Teraz je najlepší čas, radí odborník + TIPY, ako na to

  Predávate byt, či dom? Teraz je najlepší čas, radí odborník + TIPY, ako na to

  Kto vyčkával s kúpou bytu príliš dlho, súčasnej situácii sa zrejme veľmi neteší. Ceny nehnuteľností vzrástli a je tak nutné počítať s vyššou hypotékou. To však naopak nahráva do kariet tým, ktorí sa byt, či dom rozhodli aktuálne predať. Podľa odborníka z Reality Alpia Michala Potaša je totiž na predaj ideálny čas. Ako teda na to?
  viac
 • Reklama v pohybe

  Reklama v pohybe

  V outdoor reklame je Reality Alpia nesporne jednou z najsilnejších realitných spoločností na Slovensku. Snažíme sa, aby sme boli čo najviac viditeľní. Reklama zvyšuje povedomie o …
  viac
 • Teambuilding 15.06.2016

  Teambuilding 15.06.2016

  V strede pracovného týždňa celá spoločnosť Reality Alpia zažila príjemný deň. Po úvodnom privítaní sa spoločne oboznámili s doterajšími výsledkami a …
  viac
 • Peter Hámor opäť v Novom bývaní

  Peter Hámor opäť v Novom bývaní

  Nášho makléra Petra Hámora si v relácii nové bývanie akosi obľúbili. Zavolali si ho do ďalšej relácie. Výsledok si môžete pozrieť sami. 
 • Odborník na nehnuteľnosti: Kúpu bytu by som zbytočne neodkladal

  Odborník na nehnuteľnosti: Kúpu bytu by som zbytočne neodkladal

  Kým približne pred tromi rokmi ceny nehnuteľností klesli vplyvom krízy aj o polovicu, dnes nedostatok bytov tlačí ich ceny nahor. Hypotéky sú však, podľa odborníka, aktuálne veľmi výhodné, s kúpou sa preto neoplatí otáľať. Je však výhodnejšie kúpiť starší byt, či nový, väčší alebo menší? Radí výkonný riaditeľ realitnej kancelárie Reality Alpia Michal Potaš.
  viac
 • Pripravujeme pre Vás nový vizuál našej webovej stránky

  Pripravujeme pre Vás nový vizuál našej webovej stránky

  V poslednej dobe sme pre Vás pripravili nový vizuál webovej stránky. Stále na nej pracujeme, plne funkčná bude už čoskoro. Kým sa tak stane, môžete si pozrieť ako bude vyzerať na …
  viac
 • Začínali ako malá rodinná firma, dnes ponúkajú takmer 1500 nehnuteľností: Reality Alpia už aj v Poprade

  Začínali ako malá rodinná firma, dnes ponúkajú takmer 1500 nehnuteľností: Reality Alpia už aj v Poprade

  Hoci realitných kancelárií rastie ako húb po daždi, táto sa od ostatných čímsi líši. Zakladá si na profesionalite svojich maklérov, prepracovanej forme reklamy a kvalitnej prezentácii nehnuteľností. A jej služby už môžete využiť aj v Poprade.
  viac
 • RealityAlpia obsadila celú reláciu Nové bývanie.

  RealityAlpia obsadila celú reláciu Nové bývanie.

  Relácie Nové bývanie oslovila našu realitnú kanceláriu, aby ponúkla klientom rodinný dom vhodný na ekofarmu. Z našej ponuky sme vybrali niekoľko ponúk, …
  viac
 • Hľadáte makléra? Nájdite si takého, ktorý vám pomôže predať vašu nehnuteľnosť

  Hľadáte makléra? Nájdite si takého, ktorý vám pomôže predať vašu nehnuteľnosť

  Nalejme si čistého vína, o realitných makléroch sa stále hovorí s istou dávkou dešpektu v hlase. Hádžu sa do jedného vreca s rozličnými pseudo-finančnými poradcami či inými predavačmi s teplou vodou. Vo veľkej miere si však za to ľudia môžu sami, pretože predaj svojej nehnuteľnosti bezmyšlienkovito zveria do rúk hocikomu.
  viac

 • fingo